Головна » 2013 » Жовтень » 28
 От і закінчився чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівької молоді "Парки Буковини". Не перший рік поспіль команда м.Чернівців виборола перемогу. А участники яких було майже 500, отримали неоціненний досвід. Серед переможців були і гуртківці ЦДЮТ Антонюк Вікторія - срібна нагорода (Ж-12) та Оробець Антоніна (на фото) яка виборола бронзову нагороду (Ж-16). Добра погода, та цікаві спринтерські дистанції зробили боротьбу видовищною для вболівальників та
цікавою для самих спортсменів. А отже, після змагань залишились лише пиємні ємоції які будуть підбадьорювати до нових перемог не тільки тих хто опинився на п'єдесталі, але й всіх хто зовсім трохи поступився лідерам. Отже будемо чекати від всіх покращення результатів в наступному році!