Головна » 2015 » Травень » 20 » Чемпіонати області з вело-водного-пішохідного туризму
12:21
Чемпіонати області з вело-водного-пішохідного туризму

Завершилися чемпіонати області з вело-водного-пішохідного туризму. Команди традиційно відзначились високими результатами та прагненням до перемоги , призерами та переможцями у різних номінаціях. Так команда з пішохідного  туризму(старша група) виборола І загальнокомандне місце, хоч і посіли два 2 місцяна трасах "Крос-похд" і "Зв'язки ". А молодші гуртківці (пішохідний туризм), хоч і віддано боролись, але зайняли ІІ загальнокомандне місце. Змагання з водного туризму проходили в рамках сплаву з елементами змагань, де команди посіли 6 місце в класі С-2 і 7 в класі С-4. Велосипедний туризм проходив в номінаціях загальної та загальнокомандної першості,  команда  посіла 5 місце, а Величко Юлія стала чемпіонкою області в особистому заліку.

Вітаємо з досягненнями та призовими місцями наших гуртківців та їх тренерів і бажаємо їм нових перемог!

Ознайомитись більш детельно з результатами та передивитись фото можна на сайті ОЦТКЄУМ .