Головна » 2013 » Листопад » 4 » МОЛОДЬ ЗА АКТИВНИЙ І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
15:54
МОЛОДЬ ЗА АКТИВНИЙ І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

 Під час  осінніх канікул учні та гуртківці секцій спортивного туризму клубу «Пілігрім» (ЗОШ №37) та Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) в суботу 2 листопада прийняли участь у Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму «Буковинські екстремальні ігри».  Змагання проходили вже в тринадцятий раз в лісопарковій зоні м. Чернівців. В змаганнях з пішохідного, гірського, водного, спелео та вело туризму в 3-х та 6-ти годинних форматах прийняло участь 17 команд. Місцем проведення були вибрані поркова зона міського пляжу та терреторія парку ім.. Т.Г. Шевченка, де були розташовані найцікавіші технічні етапи. На відритті з вітальним словом до учасників звернулись представники обласної держадміністрації та обласної федерації туизму.

Місто Чернівці було представлено трьома командами турклубу «Пілігрим» та командою ЦДЮТ.

В цікавій, безкомпромісній боротьбі  за перше  місце в змаганнях  у 3-х годинному форматі завоювала команда «Пілігрим» (т/к «Пілігрим» ) в скаладі Токарюк Ольги, Басараби Олександри, Шпаковської Світлани та Максимюк 

Ірини. Другою була команда «Інка» (т/к «Пілігрим» ) в складі Сиротюк Інни, Сиротюка Олександра, Рудої Каріни і Гамаль Вікторії. Третє місце посіла команда КНТУ. Команди ЦДЮТ та «Садагура» в якій були прдставлені наймолодші учасники також успішно подолали дистанцію.

В 6-ти годинному форматі перемогу святкувала команда «Профмонтаж» (ЧПМЛ) в складі майстра виробничого навчання ліцею Марчука Андрія, учнів ліцею Березнюка Андрія, Заборонюка Романа та учениці ЗОШ №37 Пустильник Наталії. Слід зазначити, що перші троє- колишні випускники ЗОШ №37, вихованці т/к «Пілігрим».

Символічно що змагання пройшли в переддень Буковинського віча.  Вони  додали адреналіну та море вражень  їх учасникам і показали, що сучасна молодь вибирає активний і здоровий спосіб життя.

Переглядів: 234 | Додав: inok | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: